• RU
  • RU
теплоізоляційний матеріал
на основі порожнистих мікросфер зі склаRU

1. Вимірювання теплоізоляційних властивостей матеріалу AZThermaCoat: вплив зовнішнього джерела тепла

          Мета вимірювання полягала в тому, щоб продемонструвати теплоізоляційні властивості матеріалу при впливі зовнішнього джерела тепла

Методика вимірювання

          Було використано лист гіпсокартону, на одну частину якого нанесли звичайну шпаклівку, а на іншу – матеріал AZThermaCoat. На зворотню сторону листа направили зовнішнє джерело тепла. Температуру на поверхні листа було відскановано за допомогою тепловізора.

          Схема експерименту: зовнішє джерело тепла направлене на лист гіпсокартону,  на одну частину якого  нанесено матеріал AZThermaCoat (зверху) і звичайну шпаклівку (знизу).

Результати вимірювань


ВИСНОВОК: Вимірювання показали, що при впливі зовнішнього джерела тепла, місця, оброблені за допомогою AZThermaCoat, мають високі теплоізоляційні властивості.

 

2. Вимірювання теплоізоляційних властивостей матеріалу AZThermaCoat: вплив внутрішнього джерела тепла

          Мета вимірювання полягала в тому, щоб продемонструвати теплоізоляційні властивості AZThermaCoat при впливі внутрішнього джерела тепла на лист гіпсокартону, на який нанесено матеріал AZThermaCoat і звичайну шпаклівку.

Методика вимірювання

          Було використано лист гіпсокартону, на 1/3 частину якого нанесено звичайну шпаклівку, а на 2/3 – матеріал AZThermaCoat. На лицеву сторону листа направили джерело тепла. Температуру на поверхні листа було відскановано за допомогою тепловізора.


          Схема експерименту: джерело тепла, направлене на лист, де на 1/3 частину нанесли звичайну шпаклівку, а на 2/3 – термоізоляційний матеріал AZThermaCoat.


Результати вимірювань:

ВИСНОВОК: Вимірювання показали, що при дії внутрішнього джерела тепла, ділянка, оброблена матеріалом AZThermaСoat, нагрівається значно швидше.

 

3. Вимірювання теплоізоляційних властивостей матеріалу AZThermaCoat: порівняння теплових властивостей стіни, обробленої термоізоляційним матеріалом та звичайною шпаклівкою

          Мета вимірювання полягала в тому, щоб продемонструвати теплоізоляційні властивості стіни, обробленої термоізоляційним матеріалом AZThermaCoat та звичайною шпаклівкою.

Методика вимірювання

          Стіна в кімнаті була наполовину оброблена матеріалом AZThermaCoat та інша половина - звичайною шпаклівкою.


          Схема експерименту: Стіну, оброблену матеріалом AZThermaCoat (ліва частина) та  звичайною шпаклівкою (права частина) – піддано впливу внутрішнього джерела тепла.

Результати вимірювань:


ВИСНОВОК: Вимірювання показали, що при дії внутрішнього джерела тепла частина стіни, оброблена за допомогою матеріалу AZThermaCoat, нагрівається набагато швидше, ніж стіна, оброблена звичайною шпаклівкою. (малюнок праворуч).