• RU
  • RU
теплоізоляційний матеріал
на основі порожнистих мікросфер зі склаRU

Термоізолюючий матеріал AZ Therma Coat®

          Термоізоляційний матеріал AZ ThermaCoat® – суміш на водній основі з  вініл ацетату та вініл- trialky  ацетату, скляних мікросфер 3M ™ , та інших компонентів.
Має вигляд пасти і наноситься методом розпилення або шпателем. Може бути застосований на різних  поверхнях, якщо вони достатньо гладкі, сухі та чисті.
          AZ Therma Coat® – термоізоляційний матеріал з високим природним відображенням як прямого, так і розсіяного сонячного світла і теплового випромінювання. Це дуже допомагає в створенні термального комфорту всередині приміщення. Більш висока температура поверхні стіни  запобігає  утворенню конденсату, вологи і цвілі.
          Матеріал відноситься до категорії займистості А2, і це  знижує ризик виникнення пожежі.

Використання

          AZ ThermaCoat® збільшує термоізоляційні характеристики віконних відкосів, перемичок, балок, кутів, стель зі сталевими балками і т.д. Використовується для стін  і стельових поверхонь. Необхідна температура в приміщенні досягається швидше.   Може застосовуватись в  житлових будівлях, офісах, виробничих або складських приміщеннях. Він також підходить для дитячих садків, шкіл та лікарень.

Технічні дані:

Рівень відображення: непрозорий
Розмір мікросфер:   30 - 120 мікрон
Поверхнева сила утримання: D: мін. 0,5 МПа
Проникнення парів: D: Рейтинг V1 *
Потужність випромінювання: D: ??0.93 [-]
Максимальний  результат при  товщині: 1 мм
Теплова міцність (загартовані): від -40 до +150 ° С
Термін  використання (загартовані): мін. 15 років у звичайних умовах
Вогнестійкість реакція: D: A2 - s1 d0
VOC зміст: P: нешкідливий  для здоров'я при  використанні всередині приміщень
Лямбда-тест  результат: [0,046 Вт*м -1*К -1]

Поверхневий і базовий шар

          Матеріал може бути застосований до будь-якої поверхні стіни в приміщенні. Поверхня повинна бути  чистою, сухою, без  пилу і жиру.

Підготовка базового шару

          Перед застосуванням, ділянки поверхні, що руйнуються, повинні бути видалені, в тому числі цвіль, клей, штукатурка і т.п. Нерівні поверхні повинні бути відшліфовані або згладжені. Поверхня повинна бути ідеально рівною, тільки якщо матеріал наноситься  за допомогою шпателя. Рекомендується шар AZ ThermaCoat®  товщиною 1 мм.

Робочий процес

Робочі температури: від +5 до +50 ° C
Для змішування AZ ThermaCoat®  використовується змішувач низької  частоти.
Розпилювач може бути встановлений на макс. 8 атм.

          ПОПЕРЕДЖЕННЯ: більш високі частоти та тиск можуть пошкодити скляні мікросфери  і характеристики  та властивості можуть погіршуватися. Суміш може бути додатково розбавлена водою, якщо це необхідно. Розбавлений матеріал повинен бути використаний як можна швидше.

Застосування

Ретельно перемішати перед застосуванням.

Розведення

          Потрібний стан досягається шляхом розбавлення водою. УВАГА! Змішайте на низьких частотах і запобігайте пошкодженню скляних мікросфер.

Використання

При нанесенні методом розпилення розхід матеріалу  при товщині 1мм.- 1 л / м2.

Сушка

          Шар товщиною 1 мм  висихає  протягом 24 годин, залежно від температури, циркуляції  повітря та вологості.

Інструменти

          Оздоблювальні шпателі,  пістолети повинні бути очищені водою відразу після використання.

Безпека і гігієна

          При роботі з AZ ThermaCoat® не потрібно захисного спорядження. Він є безпечний  для здоров'я.
Не допускати потрапляння в очі. В разі потрапляння промити водою і звернутися до лікаря. При  потраплянні до ротової порожнини  прополоскати рот і випити декілька склянок води. Не викликати блювоту, та негайно звернутися за медичною допомогою.
Після роботи вимити руки водою з милом.
Продукт нешкідливий для навколишнього середовища.
За Чеським технічним стандартом  SN 13823 AZ ThermaCoat®  є не горючим.
AZ ThermaCoat® повинен  зберігатися і транспортуватися при температурі від +5 до +45 ° С.
Не допускати заморожування.
          У нерозкритій і оригінальній упаковці може зберігатися протягом трьох років з дня виготовлення. Після відкриття, необхідно використати  на протязі 1 місяця.

Упаковка

          AZ ThermaCoat® фасується у  пластикові  відра   об’ємом  1, 4, 10 і 40 літрів. Кожне  відро містить наступні дані:  ім'я виробника, назва продукту, інструкції, дата випуску, об'єм.

Технічне обслуговування

AZ ThermaCoat® може бути пофарбований дисперсійною фарбою.

Нагадування про  безпеку

Зберігати в недоступному для дітей місці.
Не викидати  в каналізацію.
У разі пожежі використовувати воду, піну або сухий порошковий вогнегасник.

Утилізація

          Упаковка AZ ThermaCoat® не підлягає повторному використанню.
Невикористаний матеріал або упаковка підлягає утилізації відповідно до пакувального Закону        Чеської республіки N. 185/2001 Col
AZ ThermaCoat ® -  унікальний термоізоляційний матеріал, який буде зберігати теплову енергію, та заощаджувати  на кондиціонуванні повітря.

Споживання енергії

          Технічно споживання енергії в будівлі в значній мірі є теоретичною, так як реальне споживання визначається користувачем, і поведінка користувачів впливає навіть на найдрібніші деталі.
У теорії, споживання електроенергії залежить від особливостей ізоляції та технічного
стану будівлі.
          Найбільша частка споживання енергії складається з нагрівання, охолодження та вентиляції, які можна регулювати по-різному.
Хоча був досягнутий значний прогрес у будівництві, існують ще недоліки, особливо при реконструкції старих будівель. AZ ThermaCoat® може вирішити ряд проблем (наприклад, віконних відкосів, кутів та містків холоду ).
          Використання AZ ThermaCoat® допомагає усунути дефекти теплоізоляції,  створює комфортне та здорове середовище в приміщенні.
AZ ThermaCoat® - інноваційне рішення проблем термоізоляції  на сьогоднішній день.
AZ ThermaCoat ® -  термоактивна піна, яка  допомагає значно скоротити витрати на опалення. Вона швидко наноситься і легка у використанні, не вимагає ніяких додаткових будівельних робіт.

Розробка нових технологій

          Більш ефективна ізоляція високо цінується. Одним з варіантів є зростання опору в точці контакту між нагрітим простором  та холодною стіною і т.п.
Тут тепло в основному передається випромінюванням, і в якійсь мірі,циркуляцією.
          Відображення знижує втрати тепла неізольована цегляна стіна товщиною 450 мм має коефіцієнт проникнення тепла U = 0,97Wm-2K-1. Thermo покриття внутрішніх поверхонь може зменшити U в стіні 0,72Wm-2К-1.
          Більш висока температура поверхні є важливою тонкий шар AZ ThermaCoat® активно використовує електромагнітне випромінювання, збирає його і збільшує його температуру, тим самим, збільшуючи температуру поверхні стіни. Стіни,  оброблені AZ ThermaCoat® значно тепліші на дотик.
Унікальний склад AZ ThermaCoat®,  який містить 3M™  скляні мікросфери,  призводить до значного збільшення температури поверхні. Поверхня, оброблена AZ ThermaCoat®, втрачає тепло набагато повільнішими  темпами.
          Шар AZ ThermaCoat® становить від  0,5 - 1 мм, залежно від способу нанесення.  Шар відбиває частину електромагнітного випромінювання назад у кімнату і частина проводиться в структуру. Найбільш питома вага, зберігається  в шарі AZ ThermaCoat®, що підвищує температуру поверхні.
Процес, що відбувається в  скляних мікросферах, є складний і немає точного методу  розрахунку. Але температура поверхні зростає навіть в неопалюваних приміщеннях.
          Використання електромагнітного випромінювання і легке застосування робить AZ ThermaCoat® революційним матеріалом для теплоізоляції.

Тепловий комфорт визначається наступними факторами:

- Температура повітря в приміщеннях
- Температура поверхні об'єктів і стін
- Відносна вологість повітря
- Швидкість циркуляції повітря.

          Щоб зберегти тепловий комфорт, застосовується просте правило: сума внутрішньої температури повітря і середня температура поверхні повинна бути в межах 38 -42 ° С. Різниця між цими двома температурами не повинна бути більше, ніж 4 ° С. Ідеальна різниця повинна бути  2 ° C. Враховуючи той факт, що температура повітря встановлена на 21 ° C, то температура поверхні повинна бути 19 ° C  мінімум  17 ° C.
          За стандартами регулювання, мінімальна  рекомендована температура поверхні стіни =  14,1 ° C (насправді 15,1 ° С).  Для того, щоб досягти теплового комфорту кімнати,  необхідно нагріти до   22,9 ° С (насправді 23,9 ° С). Різниця між кімнатною і поверхневою температурою має досягти      7,8 ° С або навіть 9,8 ° C.
          Відносна вологість в житлових будинках повинна бути в межах допустимих   норм.
Це важливо  для здоров'я  людей і тривалості  експлуатації самої будівлі. Відповідна література встановлює низьке допустиме значення на 30-35% і найвище у 60-80%.
          Низька вологість (<30%) збільшує запиленість приміщення,  подразнює слизову оболонку верхніх дихальних шляхів та призводить до проблем зі здоров’ям.

Опис продукту

AZ ThermaCoat®  використовується всередині приміщень як гладке термоактивне покриття, що значно підвищує температуру та знижує витрати  на опалення та кондиціювання.                                
Стіни, оброблені AZ ThermaCoat®, мають значно вищу температуру в порівнянні з необробленими.
AZ ThermaCoat ® є дихаючий, міцний та піддається миттю.
AZ ThermaCoat ® можна перефарбувати  фарбами на водній основі.
AZ ThermaCoat ® створює здоровий мікроклімат  всередині приміщення.
AZ ThermaCoat ® запобігає  утворенню   конденсату  на холодних поверхнях стін  та появу цвілі.                   
AZ ThermaCoat ® має широкий спектр застосування.                                                                                                    AZ ThermaCoat ® може бути використаний на внутрішніх стінах, трубопроводах для нагрівних та  охолоджувальних систем. Витримує  температуру до +500 ° C. Його ефективність значно зростає при нанесенні на матеріали, які мають високу теплопровідність, такі, як олово, та інші.

Підготовка поверхні перед застосуванням AZ ThermaCoat ®

AZ ThermaCoat® наноситься  на рівні, гладкі знежирені, очищені від  пилу  поверхні.

Змішування

          AZ ThermaCoat ® розбавляється  водою. Ми рекомендуємо додавати воду  в невеликих кількостях    до тих пір, поки не отримаємо потрібну густину. Суміш повинна бути належним чином змішана, з використанням міксера  на досить повільній швидкості.

Тонування

          AZ ThermaCoat ® можна тонувати до необхідного  відтінку. Кількість барвника  не повинна перевищувати 10% від маси всієї суміші.

Застосування

Нанесений шар повинен мати товщину від 0,5 до 1 мм.
Робоча температура від +5 ° C до +50 ° C. Така ж  температура повинна підтримуватись  поки AZ ThermaCoat ® висихає. Рекомендована температура для висихання +20 ° C, але не нижче +5 ° C. Температура +5 ° C – це критичне значення, при якому AZ ThermaCoat® зберігає описані характеристики.

Сушка

          Термін висихання AZ ThermaCoat ® залежить  від температури повітря, відносної вологості та товщини  нанесеного шару. Шар, товщиною 1мм. при t 20 ° С, як правило, висихає протягом 12 - 24 годин.

Шліфування

          Шліфується AZ ThermaCoat ® після повного висихання. Як правило шліфування проводиться на наступний день з використанням  шліфувального паперу Р180-220.
Будь- яка  нерівна поверхня, якщо  є необхідність, може бути знову покрита  AZ ThermaCoat ® тонким шаром.

Згладжування

          В інтересах зниження витрат AZ ThermaCoat ®, ми рекомендуємо наносити його на зовсім рівні поверхні. У разі будь-яких серйозних нерівностей, потрібно вирішити проблему з цим перед нанесенням AZ ThermaCoat ®.

Пістолети

          Пістолети-розпилювачі є відмінним способом для нанесення на кострубаті, нерівні поверхні, такі як дерево.

Приклади використання

          AZ ThermaCoat ® має одну з  головних  переваг -  немає необхідності застосовувати його для всього будинку одночасно.
Ізоляція може бути поліпшена шляхом застосування його в  окремих кімнатах або просто на  проблемних місцях.
          Тільки  AZThermaCoat®  дозволяє користувачеві вирішувати  місцеві  проблеми.
AZ ThermaCoat ® дозволяє вирішити  конкретні завдання з теплоізоляції в багатоповерхових  будинках швидко і ефективно, без незручностей для  інших  мешканців будинку.